Proteklog vikenda, leskovački bokserski klub „Mancha“, na prvenstvu lige Jugoistočne Srbije, održanom u Lebanu, osvojio je 11 medalja.

Bokseri ovog najuspešnijeg leskovačkog kluba osvojili su 5 zlatnih, isto toliko srebrnih medalja i jednu bronzanu.

Takođe, osvojena su i dva pehara i to, za najboljeg seniora za 2024/2025.godinu i za drugo osvojeno mesto u Jugoistočnoj ligi Srbije, a time i ulazak u osam najboljih klubova u zemlji.







