U šestom kolu Jugoistočne lige Srbije održanom juče u Leskovcu takmičari bokserskog kluba Mancha ostvarili su odlične rezultate. Bokserka Viktorija Jović, proglašena je za najbolju takmičarku 6-og kola lige Jugoistoka Srbije, sa osvojenom zlatnom medaljom i peharom.

Klub Manču, medaljama su okitili i sledeci takmicari: Anastasija Cakić, Dušan Stojković i Ognjen Lazić, koji su osvojili srebrne medalje.

“Na kraju sezone naš klub se nalazi u vrhu tabele i ako smo bili okrenuti takmičenjima na medjunarodnoj sceni, gde smo osvojili preko 30 medalja”, ocenjuje trener Aleksandar Manić.








