Leskovac domaćin bokserima Jugoistečne lige Srbije: Bokseri Manče ponovo osvojili medalje

.

.

U šestom kolu  Jugoistočne lige  Srbije održanom juče u Leskovcu  takmičari bokserskog kluba Mancha ostvarili su odlične rezultate. Bokserka Viktorija Jović, proglašena je za najbolju takmičarku 6-og kola lige Jugoistoka Srbije, sa osvojenom zlatnom medaljom i peharom.

.

Klub Manču, medaljama su okitili   i sledeci takmicari: Anastasija Cakić, Dušan Stojković i  Ognjen Lazić, koji su osvojili srebrne medalje.

.

 “Na kraju sezone naš klub se nalazi u vrhu tabele i ako smo bili okrenuti takmičenjima  na medjunarodnoj sceni, gde smo osvojili preko 30 medalja”, ocenjuje trener Aleksandar Manić.

.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Scroll to Top